Nasz Zespół medyczny

DR WOJCIECH ŻAKIEWICZ

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Asystent w II Klinice Kardiologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Katowicach – Ochojcu. Doświadczenie zawodowe zdobywał uczestnicząc w licznych kursach, stażach i sympozjach. Zainteresowania: inwazyjne diagnozowanie i leczenie choroby wieńcowej, (koronarografia, angioplastyka wieńcowa), przezskórne leczenie chorób strukturalnych serca, (wad wrodzonych, wad zastawkowych), mało-inwazyjne leczenie zaburzeń rytmu serca, (ablacja, implantacja kardiostymulatorów, kardiowerterów).

W poradni kardiologicznej zajmuje się leczeniem i diagnozowaniem pacjentów z bólem w klatce piersiowej, z dusznością, obrzękami kończyn dolnych, ograniczeniem tolerancji wysiłku, po omdleniu, z chorobą wieńcową i po zawale serca, z niewydolnością serca, zaburzeniami rytmu, nadciśnieniem tętniczym, hipercholesterolemią oraz z miażdżycą.

DR ŁUKASZ ZIOŁA

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Chorzowskim Centrum Pediatrii i Onkologii w Chorzowie przy ul. Truchana 7, w licznych pracowniach USG (między innymi: w szpitalu GeoMedical w Katowicach, w poradni CenterMed w Katowicach).
Jako radiolog wykonuję większość badań USG, specjalizuję się w badaniach USG dzieci oraz w badaniach USG Doppler, w tym badaniem tętnic szyjnych i kręgowych oraz żył i tętnic kończyn dolnych.

DR BOGDAN CZARNECKI

Jestem lekarzem ginekologiem, specjalizującym się w leczeniu chorób kobiecych. Od 30 lat prowadzę własną praktykę gdzie kompleksowo zajmuję się przygotowaniem kobiet do macierzyństwa, prowadzeniem ciąży, oraz leczeniem kobiecych chorób.

Współpracuję ze Śląskim Instytutem Matki i Noworodka w Chorzowie który dysponuje nowoczesnymi oddziałami: ginekologicznym, położniczym oraz noworodkowym. Jestem dyrektorem medycznym Śląskiego Centrum Ginekologii Plastycznej i Estetycznej oferującego między innymi laserową terapię nietrzymania moczu.

Każdą pacjentkę traktuję indywidualnie, w zamian za życzliwą atmosferę i fachowe podejście od lat pacjentki darzą mnie zaufaniem zarówno oddając w moje ręce zdrowie swoje i przyszłych pociech jak również polecając moje usługi swoim bliskim.

Neurologiczna

PORADNIA

images-1

katarzyna kapcia

Dermatologiczna

PORADNIA

Barbara Ceglarek-Czarnecka

Endokrynologiczna

PORADNIA

Medycyny Estetycznej

PORADNIA

Natalia Sitko


.

Chirurgii Dziecięcej

PORADNIA

Anna Zioła

Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka Im. Jana Pawła II w Katowicach

Reumatologiczna

PORADNIA

Fizjoterapii

PORADNIA

ewelina białas

Radiologiczna

PORADNIA, PRACOWNIA USG

Łukasz Zioła

Pracownia diagnostyki obrazowej i izotopowej, ZSM w Chorzowie

Jakub Surma

Pracownia diagnostyki obrazowej i izotopowej, ZSM w Chorzowie​

Agnieszka Kamieniecka

Pracownia diagnostyki obrazowej i izotopowej, ZSM w Chorzowie​

martyna huchulska